قوانین و مقررات

1-خرید کالا از فروشگاه هشتادوپنج درصد بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

2-ثبت نام در فروشگاه هشتادوپنج درصد بیانگر پذیرفتن قوانین و مقررات سایت توسط فرد ثبت نام شده می باشد.

3-به تمام محصولات فروشگاه پورسانت تعلق میگیرد  و به همین دلیل پس از خرید امکان برگشت محصول و استرداد وجه واریزی نمی باشدبنابراین با دقت خرید کنید.

4- کاربران می بایست هنگام ثبت نام اطلاعات خواسته شده را به طور کامل و صحیح وارد کنند. مسئولیت نادرست بودن اطلاعات برعهدۀ خود فرد است.

5-بهتر است برای ثبت نام درسایت از نام و نام خانوادگی واقعی خودتان استفاده نموده و از به کار بردن نام غیرواقعی، مستعار و ... خودداری نمایید.

6- فروشگاه هشتادوپنج درصد اطلاعات منحصر بفرد کاربران را کاملاً محرمانه تلقی نموده و به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد .

7-در صورتی که کاربران در بخش نظرات اقدام به انتشار مطالب خلاف اخلاق و قوانین، تهدید آمیز، مبتذل، خلاف واقعیت، توهین به افراد، اقشار یا نژاد خاصی، و یا قراردادن لینک به سایت‌های غیر قانونی و غیر اخلاقی نماید، فروشگاه هشتادوپنج درصد حق دارد دسترسی کاربر را مسدود نماید.

8-افراد قبل از هر خریدی موظف هستند مطالبی که در مورد آن محصول در همان صفحه ذکر شده را کامل مطالعه نمایند.

9- فروشگاه هشتادوپنج درصد مختار است هر قسمتی از این مقررات را در هر زمانی تغییر دهد. آخرین نگارش این متن همواره در دسترس است و مخاطبین می‌بایست بعد از مطالعه‌ و آگاهی کامل از آخرین نسخۀ این قوانین، از خدمات سایت استفاده کنند.

10-تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و در اختيار فروشگاه هشتادوپنج درصد می باشد.

محصولات ویژه برای شما